FEIF SM2017

SM 2017 - 4-9 jul 2017

Tillbaka

V1YR Fyrgång YR - Uttagning
Sponsras av Denni Design

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 020 Charlotta Rydin [YR] - Roði frá Garði6,87
  UTTA 7,1 - 6,8 - 6,9 - 6,9 - 6,2 
01: 047 Yrsa Danielsson [YR] - Hector från Sundsby6,87
  UTTA 6,7 - 7,2 - 7,0 - 6,3 - 6,9 
03: 043 Filippa Helltén [YR] - Máni frá Galtanesi6,57
  UTTA 7,0 - 6,5 - 6,6 - 6,4 - 6,6 
04: 113 Nathalie Edh Silverberg [YR] - Tristan från Jarde6,37
  UTTA 5,3 - 6,9 - 6,4 - 6,4 - 6,3 
05: 008 Hannah Österberg [YR] - Börkur fra Kleiva6,30
  UTTA 6,2 - 6,4 - 6,4 - 6,3 - 6,0 
    
06: 030 Elise Harryson [YR] - Troja från Stall Tängby6,17
  UTTA 6,2 - 6,2 - 6,2 - 6,1 - 6,1 
07: 179 Alice Bogren [YR] - Gumi frá Dallandi6,13
  UTTA 6,1 - 6,2 - 6,1 - 6,2 - 5,9 
08: 132 Jonna Thorvaldsson [YR] - Glitnir från Kulltorp6,10
  UTTA 6,1 - 6,1 - 5,9 - 6,4 - 6,1 
08: 209 Maria Eriksson [YR] - Skuggi från Lillebo6,10
  UTTA 6,1 - 6,3 - 6,3 - 5,8 - 5,9 
10: 114 Hanne Lysø [YR] - Sómi från Olsbacken6,07
  UTTA 6,1 - 6,0 - 6,3 - 5,8 - 6,1 
10: 203 Felicia Barchaeus [YR] - Káinn frá Flugumýri II6,07
  UTTA 6,1 - 6,3 - 6,0 - 6,0 - 6,1 
    
12: 267 Desirée Alameri [YR] - Mökkur frá Ytri-Bægisá I5,97
  UTTA 6,1 - 5,9 - 5,8 - 5,9 - 6,1 
13: 277 Izabella Silvander [YR] - Silfra från Rosendal5,83
  UTTA 6,1 - 5,9 - 5,5 - 5,8 - 5,8 
14: 025 Lina Asker [YR] - Klaki från Òs5,80
  UTTA 5,7 - 5,9 - 5,7 - 5,9 - 5,8 
14: 162 Agnes Hyllander [YR] - Sæta från Broaskog5,80
  UTTA 6,1 - 5,8 - 5,9 - 5,7 - 5,7 
    
16: 300 Yrsa Danielsson [YR] - Fafnir från Sundsby5,77
  UTTA 5,6 - 5,8 - 6,3 - 5,8 - 5,7 
17: 028 Elin Öman [YR] - Birkir från Frötuna5,73
  UTTA 5,7 - 5,8 - 5,7 - 5,9 - 5,3 
18: 161 Agnes Hyllander [YR] - Glæsir från Lönneberga5,70
  UTTA 5,6 - 5,9 - 5,6 - 5,7 - 5,8 
18: 208 Esmeralda Fall [YR] - Júní från Lyckan5,70
  UTTA 5,8 - 5,4 - 5,7 - 5,8 - 5,6 
18: 285 Maja Hedin [YR] - Yrpa frá Leirulæk5,70
  UTTA 5,7 - 5,8 - 5,9 - 5,6 - 5,6 
    
21: 110 Emma Jylebäck [YR] - Spói från Häringe5,67
  UTTA 5,7 - 5,7 - 5,6 - 5,8 - 5,3 
21: 276 Anna Berg [YR] - Náttfaradís frá Strönd II5,67
  UTTA 5,3 - 5,6 - 6,0 - 5,5 - 5,9 
    
--- 027 Hanna Blixt [YR] - Púma från MörtöStruken
--- 127 Clara Olsson [YR] - Þór frá KaldbakStruken
--- 237 Mikaela Knutzon [YR] - Lómur frá LangholtiStruken
--- 293 Yrsa Danielsson [YR] - Stjörnufákur från SundsbyStruken